Бусини Акрилові Прозорі, Екологічні, Круглі, АВ-колір, Колір: Мікс, Діаметр 3 мм, Отвір 1.5 мм, (100 шт.)

- В наявності
- Код: 28916
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (50) 135-49-36
Менеджер Світлана (Viber💜)
- +380 (68) 353-08-43Менеджер Світлана
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бусини Акрилові Прозорі, Екологічні, Круглі, АВ-колір, Колір: Мікс, Діаметр 3 мм, Отвір 1.5 мм, (100 шт.)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monisto |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 3мм |
| Номер кольору | 0G Mixed Color |
| Відчинено | 1~1.9мм |
| Палітра | Мікс Колірів |
| Застосування | Бусини |
| Прокручування | Новатка |
| Розмір | 3~4мм |
| Тип | Прозорі |
| Форма отвору | Відчинене відчинки |
| Колір | Мікс |
- Ціна: 12 ₴






