Перли Натуральний Пресноводний, Круглий, Колір: Рожевий, Розмір: 7-8х6.5-7 мм, Отвір нековзне, 1 мм, 2 пари

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ100029902
204 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 135-49-36
Менеджер Світлана (Viber💜)
- +380 (68) 353-08-43Менеджер Світлана
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перли Натуральний Пресноводний, Круглий, Колір: Рожевий, Розмір: 7-8х6.5-7 мм, Отвір нековзне, 1 мм. (2 пари)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monisto |
| Колір | Рожевий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 7-8мм |
| Матеріал | Перли Натуральний |
| Номер кольору | 0E Misty Rose |
| Товщина | Пофарбовані |
| Відчинено | 1~1.9мм |
| Палітра | Червоно-розова |
| Застосування | Бусини |
| Прокручування | Новатка |
| Розмір | 8~9мм |
| Форма отвору | Нескезне Відчинження |
- Ціна: 204 ₴



