Бусини Акрилові Прозорі, Граневі, Круглі, Колір: Безбарвний, Діаметр: 16 мм, Отвір 3 мм, 20 шт

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ100023978
103 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 135-49-36
Менеджер Світлана (Viber💜)
- +380 (68) 353-08-43Менеджер Світлана
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бусини Акрилові Прозорі, Граневі, Круглі, Колір: Безбарвний, Діаметр: 16 мм, Отвір 3 мм, (20 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monisto |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 16мм |
| Номер кольору | 01 Clear |
| Огранка | Гранарні |
| Відчинено | 3~3,9мм |
| Палітра | Безбарвний |
| Застосування | Бусини |
| Розмір | 14~19мм |
| Стиль | Прозорий |
| Тип | Прозорі |
| Колір | безбарвний |
- Ціна: 103 ₴







