Кільце Латунь + Феаніти, Регульоване, Покриття Золотом 18К,16.0, (1 шт)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ100021240
394 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 135-49-36
Менеджер Світлана (Viber💜)
- +380 (68) 353-08-43Менеджер Світлана
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільце Латунь + Феаніти, Регульоване, Покриття Золотом 18К, Розмір 16.0, (1 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liadoro |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Жіночий |
| Діаметр | 16мм |
| Застосування | Кільця |
| Номер кольору | 04 Real 18K Gold Plated |
| Розмір | 16" |
| Тип | Металеві персня |
| Колір металу | Покриття Золотим |
- Ціна: 394 ₴



