Євробусини, Метал, Рондель, Платина, Колір Страз: Безбарвний, 14х12мм, Отвір 6 мм, (1 шт)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000006707
44 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (50) 135-49-36
Менеджер Світлана (Viber💜)
- +380 (68) 353-08-43Менеджер Світлана
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шарми Євробусини Метал і Стрази, Рондель, Колір металу: Платина, Колір Страз: Безбарвний, Розмір: 14х12мм, Отвір 6 мм, (1 шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monisto |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 14мм |
| Номер кольору | 01 Crystal |
| Відчинено | 5мм і більше |
| Палітра | Безбарвний |
| Застосування | Бусини |
| Розмір | 14~19мм |
| Стиль | Євростиль |
| Тип | Шарми Євробусини зі Стражами |
| Форма | Рондель |
| Колір | безбарвний |
| Колір металу | Платіна |
- Ціна: 44 ₴





